Socialformance - Best performance in social media

PL \ EN

Wymierne efekty

Rezultaty osiągnięte w pracy ze Złotymi Wyprzedażami stały się oficjalnym case study firmowanymi przez Facebooka. W wyniku naszych działań, koszt pozyskania zarejestrowanego użytkownika był prawie 4 krotnie mniejszy niż w innych kanałach. Osiągnęliśmy również miesięczny wzrost sprzedaży na poziomie 30%.

Pracujemy dla najlepszych

Realizujemy kampanie dla największych klientów na rynku. W tym dla Bacardi, PLAY, ING, Red Bull Mobile, CITI Bank i wielu innych.

Nasze liczby bronią się same

W 2012 roku nasze reklamy zostały wyświetlone ponad 5 000 000 000 razy. Na potrzeby Klientów przygotowaliśmy ponad 10 000 formatów, z których najskuteczniejsze osiągnęły CTR na poziomie przekraczającym 22%.

Pracujemy na całym świecie

Dla naszych Klientów przeprowadziliśmy kilkadziesiąt kampanii efektywnościowych na kilkunastu rynkach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Turcji i wielu innych.

o nas

Socialformance to agencja oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie działań reklamowych w mediach społecznościowych z naciskiem na ich performance. Naszą specjalnością są kampanie efektywnościowe - jesteśmy najskuteczniejsi na rynku, co potwierdzają osiągane przez nas rezultaty. Mamy doświadczenie płynące z kilkuset kampanii zrealizowanych dla naszych Klientów.
Realizujemy wyznaczone cele biznesowe - pozyskujemy fanów, generujemy leady, zwiększamy sprzedaż. W maksymalizowaniu osiąganych rezultatów pomagają nam autorskie narzędzia, stworzone z myślą o zaawansowanej optymalizacji kampanii.
Każdego dnia nasz składający się z najlepszych specjalistów zespół pracuje na sukces Klientów i efektywnie inwestuje ich budżet reklamowy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie!

kontakt

ul. Czerska 12
00-732 Warszawa

info@socialformance.com

tel. +48 22 245 31 22
fax +48 22 250 15 37

klienci